פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

מדוע משרדי עורכי דין חייבים ספק אינטרנט מהיר ועוצמתי?

משרד עורכי דין איננו חברת הייטק, אבל אין זה אומר שהוא לא זקוק למחשוב. למעשה, כל עסק ממוצע זקוק כיום למחשוב וגם לחיבור אינטרנט טוב. גם במשרד עורכי דין, רצוי שיהיה חיבור אינטרנט חזק ועוצמתי. מדוע? וכיצד משיגים זאת?

רקע קצר

מייד נרחיב לגבי הסיבות, שבגללן חשוב למשרד עורכי דין לעבוד עם ספק אינטרנט שמציע חיבור אינטרנט מהיר ועוצמתי. לפני כן, נציין כרקע, שחיבור אינטרנט מורכב למעשה מכמה וכמה רכיבים מאחורי הקלעים. לשם ההמחשה: בכדי לספק מענה מלא לחיבור האינטרנט, ספק אינטרנט Itc מציע ספק, תשתית ושרות לקוחות. כך שיש לנו מצד אחד את הלקוח – משרד עורכי הדין, שרוצה רק להתחבר ולהתחיל לעבוד עם האינטרנט. ואכן, זה אמור להיות עד כדי כך פשוט. ובמקביל, יש את כל ההיבטים הטכניים של חיבור לרשת האינטרנט העולמית, שהם באחריות ובטיפול ספק השרות. כך מקבלים שרות מורכב למדי למעשה, באופן שמבחינת הצרכן הוא פשוט יחסית. כל מה שדרוש לו, זה נתב. את השאר, בדרך כלל כבר יש במשרד.

כמה מילים על מהירות

היבט מרכזי בבחירת ספקי אינטרנט, הוא נושא המהירות. חבילות האינטרנט השונות מתייחסות בדרך כלל לכמה אלמנטים מרכזיים, כולל המהירות. זאת, לצד מחיר ופירוט מה שכלול בחבילה. בבחירת ספק itc היא בין החברות, שאת החבילות שלהן סביר שתבדקו ותשוו. למעשה, גם המהירות היא נושא שהוא מחד (מבחינת המשתמש באינטרנט) פשוט, אך מאידך יותר מורכב ממה שזה נראה. זאת, מאחר שיש הבדל בין מהירות העלאה למהירות הורדה. כמו כן, מהירות X היא פעמים רבות בעצם התחייבות של הספק למהירות עד X ולא בדיוק וכל הזמן לספק את המהירות המדוברת. מהירות גם שונה מרוחב פס (Bandwidth). בנוסף, שאלה חשובה היא מה מבחינתכם מהיר מספיק? כי המהירות שאתם צריכים, היא מה שמהיר מספיק עבורכם ולא סתם המהירות הגבוהה ביותר שניתן להשיג (חבל לשלם לחינם). כך שמדובר על נושא מורכב מעט, שייתכן שתרצו להתעמק בו בפני עצמו.

הסיבות לצורך

אם כך, מדוע משרדי עורכי דין חייבים ספק אינטרנט מהיר ועוצמתי? אלה הן הסיבות העיקריות:

  • לשיפור הפרודוקטיביות – ניתן לתאר את חיבור האינטרנט, פשוט ככלי עבודה. או מנקודת מבט אחרת, כתשתית חיונית כגון חיבור חשמל או מים. אופי התשתיות שעומדות לרשותכם, משפיע על היכולת להשתמש בהן, אשר משפיעה על תפקוד העסק בכלל. בכדי להבטיח פרודוקטיביות מרבית, מבטיחים איכות מרבית בכל מה שמשפיע עליה, כולל חיבור האינטרנט.
  • לחסכון בזמן – כיום, קורה לא פעם שעובדים נמצאים פרקי זמן ארוכים למדי באינטרנט, למטרות שונות. כך גם במשרד עורכי דין. לא הייתם רוצים עיכובים מיותרים בפעילות זו. נכון הדבר, שהעיכובים לא נובעים תמיד מחיבור האינטרנט. אבל בכל מקרה, מתחילים מחיבור מהיר מספיק.
  • ליעילות בשימוש בחיבור האלחוטי – חיבור האינטרנט האלחוטי במשרד שלכם, מבוסס למעשה על החיבור הקווי. זו היא רשת אלחוטית מקומית, אשר מאפשרת גישה מרחוק לחיבור האינטרנט שלכם ובדרך כלל במהירות יותר איטית מהחיבור הקווי עצמו. דווקא מאחר שהרשת האלחוטית נוטה להיות איטית יחסית, חשוב שהתשתית עבורה (משמע, החיבור הקווי לאינטרנט) יהיה מהיר ועוצמתי.
  • לשמירה על התדמית – אם אתם מתקשרים עם לקוחות והתקשורת “צולעת”, למשל במסגרת שיחת ווידאו איתם, הדבר ישאיר רושם לא מקצועי.
  • למיצוי ההשקעה בספקים – אם כבר מתקשרים עם ספק אינטרנט (ובעצם, אין ברירה, מאחר שזה הכרח מקצועי), תרצו לוודא שאתם מקבלים את התמורה המרבית לכך.

לסיכום

אל תשאירו את משרד עריכת הדין שלכם מאחור. התקדמו לספק אינטרנט מהיר ועוצמתי.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: