נהיגה בשכרות לנהג חדש? הלך עלייך

תפסו אתכם נוהגים בשכרות? אתם לא יודעים מה לעשות? אל תאמרו נואש. אתם לא הראשונים ולא האחרונים שמצאו את עצמכם אובדי עצות אל מול החוק. קודם כל אנחנו חייבים להגיד לכם כי מדובר על סיטואציה בה רבים נמצאים לא פעם וכי בתור אזרחים במדינה דמוקרטית, גם אם לכאורה עברתם על החוק, זה לא אומר שאתם מאבדים את הכל הזכויות שלכם ברגע בו תפסו אתכם נוהגים בשכרות. כדי שאכן תקבלו עונש וקנס, יש לעבור בשדה המשפטי לפני כן שנותן לכם את הזכות להציג את העמדה שלכם בפרשה ולהסביר בדיוק מה היו הנסיבות שהובילו אתכם לסיטואציה בה קיבלתם דוח על נהיגה בשכרות. 

חשוב לקחת ייעוץ משפטי 

נהיגה בשכרות לנהג חדש הינה עבירה חמורה על פי החוק , לכן יהיו לה השלכות חמורות. אמנם ישנם מקרים בהם נוכל להקל על חומרת העונש לדוגמה:  מספיק שהשוטר ביצע את בדיקת הינשוף לא כמו שצריך וכבר אנחנו מדברים על עונש מקל בהרבה עד ביטולו כליל. יתרה מזאת, השאלה היא מה חומרת הפגיעה. במידה ומדובר על אבדות בנפש זה דבר אחד, אם מדובר בסך הכל על נהג שנהג על פי החוק ובבדיקה יצא גבולי, אנחנו מדברים על סיפור אחר לגמרי. 

איך שלא תסתכלו על זה, חשוב שיהיה שם מי שיכול לתרגם עבורכם את השפה המשפטית ולתת לכם את הכלים להתמודד עם האתגרים שמלווים תמיד עם סיטואציה כזו מורכבת. אנחנו כאן עם הכלים ועם הידע המקצועי שיעזור לכם לעמוד על זכויותיכם בפני החוק ולנצל אותם עד תום. 

אנחנו מאמינים כי בעזרת ידע, מקצועיות ומתן פרשנות נכונה לאירוע גם אתם יכולים לצאת כשידכם על העליונה. כך שאם אתם נתפסתם נוהגים בשכרות בשנותיכם הראשונות כנהגים צעירים, אנחנו כאן על מנת לעזור. 

למידע נוסף על נהיגה בשכרות לנהג חדש, מומלץ להתייעץ עם עו"ד לנהיגה בשכרות

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין ירושה
אף אחד לא רוצה לחשוב על יומו האחרון. זה לא כל כך נוח וברור שגם לא נעים. אך כולנו יודעים שגם אם נתעלם...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021
תקנון לאתר אינטרנט – מה חשוב לדעת?
כאשר אנו נכנסים לאתר אינטרנט אנחנו נתקלים בדפים שונים כמו דפי אודות, דף הבית, שירותים, מוצרים, מאמרים...
קרא עוד »
אוג 24, 2020
מטבעות קריפטוגרפיים – כל המטבעות לשנת 2021
מה הם מטבעות קריפטוגרפיים? מטבעות קריפטוגרפיים מוכרים לכם אולי בשמם הנוסף והפופלרי יותר מטבעות...
קרא עוד »
אוג 01, 2021