מטבעות קריפטוגרפיים – כל המטבעות לשנת 2021

מטבעות קריפטוגרפיים

מה הם מטבעות קריפטוגרפיים?

מטבעות קריפטוגרפיים מוכרים לכם אולי בשמם הנוסף והפופלרי יותר מטבעות דיגיטליים. מטבע דיגיטלי זה למעשה עוד אמעי תשלום אשר בעזרתו ניתן לבצעה עסקאות, לשלם או לסגור חוזים בין חברות, תאגידים, אנשים פרטיים ועוד. מדובר על מטבע אשר הוא אינו מוחשי כלומר לא ניתן ליגוע במטבע מבחינה פיזית כי הוא קיים באינטרנט.

כל המטבעות לשנת – 2021

בכל שנה נוצרים עוד ועוד מטבעות דיגיטליים והטרנד הולך ותופס תאוצה רבה יותר מיום ליום. בשנת 2021 נספרו כמה עשרות מטבעות קריפטוגרפיים שונים אשר מוכרים בכמה מדינות שונות מכל רחבי העולם. אנו הבאנו עבורכם במאמר הבא את המטבעות הפופלרים ביותר בשנת – 2021 כי את המטבעות הללו חשוב מאוד שאתם תכירו היטב, כי הם עומדים להיות הדבר הגדול הבא.

ביטקוין

 

 

המטבע הדיגיטלי הראשון אשר עליו נדבר הוא גם המטבע הדיגיטלי הותיק ביותר שיש היום, אני מתכוון כמובן לביטקוין. מטבע קריפטוגרפי אשר החל את דרכו בעולם לפני כמה שנים בודדות אבל למרות זאת הלך ותפס תאוצה והיום ניתן להגיד כי ביטקוין זה מטבע קריפטוגרפי הכי מוכר שיש היום בשוק. הערך שלו עלה וירד עם השנים אבל הוא עדיין נחשב למטבע קריפטוגרפי חזק ואמין.

איתריום

 

 

המטבע השני אשר ניתן להגיד כי הוא לא פחות חזק מהביטקוין ויש אשר אומרים כי הוא חזק יותר זה מטבע קריפטוגרפי אשר נקרא איתריום. בדומה לביטקוין גם איתריום עובד על שורת קוד פתוח אשר ניתן לבצע עימו חוזים, עסקאות וכדומה. קראו בהרחבה על מסחר במטבעות דיגיטליים!

לסיכום

מטבעות קריפטוגרפיים הולכים ותופסים תאוצה, במיוחד בשנת – 2021. שני המטבעות הנ"ל הם החזקים ביותר שיש בשוק נכון לשנת – 2021, מטבעות אשר שווה לרכוש.

> להתרשמות נוספת בתחום מטבעות דיגיטליים הכנסו אל Bits Of Gold!

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות רפואית בניתוח
רשלנות רפואית בניתוח נחשב לאחד מסוגי הרשלנות הרפואית הנפוץ ביותר. רוב האנשים מגיעים לחדר הניתוח מתוך...
קרא עוד »
מרץ 12, 2020
מי צריך עורך דין מסחרי
רבים נוטים לחשוב כי עורכי דין עוסקים בכל הסוגיות המשפטיות הקיימות, אמנם הם מחלקים בין דיני תעבורה...
קרא עוד »
אוק 03, 2021
עורך דין דיני עבודה בקריות – למה חשוב למצוא עו"ד בקריות
בכל הנוגע לעניינים משפטיים הקשורים לעבודה, לא ניתן להפריז בחשיבות של פנייה לסיוע של עו"ד מוסמך לדיני...
קרא עוד »
יול 19, 2023