נוטריון לספרדית – מה הצורך שלנו בו?

נוטריון לספרדית

בתקופה האחרונה קיימת עליה משמעותית בדרישה להוצאת דרכונים על ידי תושבים מישראל עבור מדינות ששייכות לאיחוד האירופאי ואלו מסמכים המחויבים בחשיפה במדינות כמו פורטוגל או ספרד, ולכן יש סיבה עיקרית שנדרשת בהם לתרגום ו/או אימות עבור השפה הספרדית. זה צעד בהחלט חכם לשכור שירות של עורך דין נוטריון לספרדית בסיטואציה הזאת, כדאי גם שיהיה עורך דין שמוודאים שאכן עבר את ההסמכה המתאימה לשם כך ואף סיים בהצלחה את המבחן מטעם משרד לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. עורכי דין הזכאים להבחן במבחן הזה הם עורכי דין שיש להם וותק של מעל לעשר שנים בעיסוק כעורכי דין.

מי אתם האנשים הזקוקים לעורך דין נוטריון לספרדית

אותם מסמכים החייבים בתרגום משפות המקור לאימות הם למעשה הסיבה העקרונית לשירותי הנוטריון לספרדית. בארצות הברית למשל השפה הנדרשת היא ספרדית בתור שפה שנפוצה בלא מעט מהמסמכים הנדרשים לתרגום, אישור ואימות.

הרבה מהמצבים הקורים בין הנתבע לתובע בבית המשפט נדרש בהצגת מסמך הרשום בספרדית, על מנת שתוכלו ליישם את הבקשה הזאת כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין נוטריון לספרדית אשר לו היכולת לאשר את המסמכים המתאימים לכך וכך למעשה לגרום להם להפוך למסמכים קבילים בבתי המשפט באופן שראוי להציג אותם על פי הדרישה הספציפית.

אותם מסמכים נדרשים להגשה גם במדינות בחו"ל ואף מחויבים על פי אמנת האג להציג את חותמת משרד החוץ הישראלי (האפוסטיל9. המסמכים הללו זקוקים לשירות נוטריון לספרדית אשר יקל על התהליך ויסייע בו.

שירותי נוטריון – אתם חייבים את זה

עורכי דין להם יש וותק של למעלה מ10 שנים בעיסוקם בתחום המשפטים ואף סיימו באופן מוצלח את המבחן מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי דין הינם עורכי דין אשר מוסמכים לשמש כעורכי דין נוטריוניים ואף מוסמכים לאמת, לאשר ולתרגם את המסמכים המסוימים על מנת להפוך אותם למסמכים שניתן יהיה להציג בבית המשפט באופן קביל.

עורך דין שהוסמך לשמש כנוטריון, כמו למשל נוטריון לספרדית ויוכל לקיים הליך בו הטפסים שעורכי דין נוטריוניים חתומים עליהם, לאחר צירוף הפרטים ומקשר אותם אל המסמכים המתורגמים הנדרשים הינו עורך דין שכדאי לשכור את שירותי ובמקרים הללו וכדאי לוודא שהוא אכן מומלץ ובעל הוותק והנסיון המתאימים.

כאשר מסתיים התהליך, מתקיימת החתמת חותמת הנוטריון ולמעשה אפשר לראות בה גם את שמו המלא של עורך הדין ומספר הרשיון שלו. העלויות עבור שירותי נוטריון לספרדית או עבור שאר השפות הנדרשות מתואמת על ידי הלשכה וזאת הסיבה שהסכומים לא נפרדמים מתשלום אשר הלקוחות משלמים עבור תרגומים של מסמכים ספציפיים הנדרשים.

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין תביעות ביטוח? יש רק אחד ויחיד!
חברת הביטוח מנצלת את חוסר הידע של האזרח הפשוט בנבכי התביעות וכך הם חוסכים כסף רב בכל שנה. התנהלות זו...
קרא עוד »
מרץ 15, 2021
על איזה הכנסות בעלי אזרחות אמריקאית שחיים בארץ צריכים לדווח?
ישראלים רבים בעלי אזרחות אמריקאית בוחרים להתגורר בישראל תוך שמירה על חובות מסוימות כלפי הרשויות...
קרא עוד »
יונ 25, 2023
עסקאות נדל"ן – לא לחתום בלי עו"ד לדיני מקרקעין
אחד מאפיקי ההשקעה המשתלמים ביותר בארץ נוגעים דווקא לתחום הנדל", כאשר בישראל תחום הבנייה מתפתח וישנם...
קרא עוד »
אוק 24, 2018