פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

ועדה הומניטרית

מה זה ועדה הומניטרית בהקשר של משרד הפנים?

אין זהו סוד, מדינת ישראל איננה מגלה גמישות בכל הקשור לנתינים זרים שמעוניינים לעבוד בארץ. גם במקרים בהם מדובר בעובדים סיעודיים, אלה הם עובדים להם ניתנות לעיתים הקלות. הבירוקרטיה בישראל סבוכה, ולא בכל המקרים נתינים זרים יקבלו את התשובה אליה ייחלו ולכן צריך ועדה הומניטרית.

מתי כדאי לפנות אל עו"ד?

לעיתים נותרת לנתין הזר ברירה אחרונה, כאשר כאן מדובר בפנייה אל עו"ד, איש מקצוע המומחה בתחום זה, שקצר לא מעט הצלחות בעבר. עו"ד המכיר מלפני ומלפנים את כלל החוקים והתקנות, כל זאת בכדי שהעובד הזר העוסק בטיפול סיעודי, יקבל את האשרה הנכספת – אשרה מטעמים הומניטריים.

אחת הבקשות הנפוצות

ניתן לבוא ולומר, כי זוהי אחת מהבקשות הנפוצות ביותר בקרב נתינים זרים, ובנוסף לכך, מדובר בבקשה מורכבת מאוד. לכן כה חשוב לפנות למשרד עו"ד המתמחה בתחום מורכב זה.

מהי הוועדה ההומניטרית?

וועדה זו הוקמה ע"י משרד הפנים, כאשר כל מטרתה היא לבדוק מקרים ובקשות הנחשבות לחריגות, בכדי לקבל מעמד בארץ. כלומר הארכת השהייה של העובדים וקבלת היתר שהייה ועבודה שאינם עונים על הקריטריונים.

מקרים רלוונטיים

באילו מקרים מדובר? בקבלת שהייה אותה מעניקה הוועדה ההומניטרית לילדים של נתינים זרים שנולדו בארץ, עובדים שהם מטפלים סיעודיים, נתינים זרים הנדרשים לטיפול רפואי שאיננו ניתן במדינתם, וישנם מקרים רבים נוספים.

עו"ד יכול לעזור לכם

הדבר הנכון לעשותו הוא לפנות לעו"ד המתמחה בתחום זה, מכיר את כלל התקנות והחוקים, על מנת לקבל אשרה מטעמים הומניטריים. פנו אך ורק לעו"ד בעל ניסיון רב, בעזרתו ניתן יהיה לקבל אשרה מטעמים הומניטריים. זאת ועוד, עו"ד הוא זה שיגיש את הבקשה לוועדה ההומניטרית, כל זאת בכדי לחסוך מכם עוגמת נפש.

 

פרטים נוספים באתר: https://www.zarihazan.com/

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: