פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

בדיקת בקשה לצו ירושה

בדיקת בקשה לצו ירושה

בדיקת צו ירושה היא בדיקה שיש להגיש לרשם הירושות וזאת בהתאם למקום המגורים של הנפטר. כאשר מגישים את הבקשה יש צורך להגיש איתה את כל המסמכים הרלוונטיים לרבות שוברי התלום של האגרה ששילמתם, תעודת הפטירה ועוד. חשוב לדעת כי לא פעם הגשת בקשה לצו ירושה וכן בדיקת בקשה לצו ירושה אינם תהליכים קלים ועל כן, חשוב מאוד לבחור עורך דין ירושות מקצועי ומנוסה שילווה אתכם בתהליך ויסייע לכם בו.

בדיקת צו ירושה – מה זה אומר?

ההמלצה לכל אדם  היא לערוך צוואה שכן, מדובר על מסמך משפטי שמסדיר בצורה הטובה ביותר את חלוקת העיזבון של האדם, בהתאם לרצונו המדויק כאשר הוא הולך לעולמו. יחד עם זאת, לא מעט אנשים אינם מנסים צוואה וכאשר הם הולכים לעולמם, העיזבון שלהם צריך להתחלק בהתאם לחוק הירושה. אם אתם יורשיו החוקיים של אדם שהלך לעולמו אך לא הותיר אחריו צוואה, זה הזמן  לפנות לרשם הירושות ולהגיש בקשה רלוונטית צו קיום צוואה. בכדי להגיש את הבקשה המדוברת שהיא זאת שבסופו של דבר תקבע בהתאם לחוקי המשפט כיצד יתחלק העיזבון של הנפטר, כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין ירושות מקצועי ומנוסה אשר יודע כיצד להגיש את הבקשה כנדרש.

כיצד בודקים את הסטטוס של צו הירושה?

אם הגשתם בקשה לצו ירושה לרשם הירושות ואתם מעוניינים לדעת מהו סטטוס הבקשה העומדת על הפרק, תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי או פשוט לעשות זאת בצורה קלה ונוחה יותר על ידי עורך דין יניב אור – עורך דין ירושות מקצועי ומנוסה בתחום אשר יסייע לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. בדיקת סטטוס הבקשה יסייע לכם להבין היכן עומדת הבקשה והאם יש צורך בהגשת מסמכים נוספים רלוונטיים.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ליווי משפטי

כל התנהלות מול גורמים משפטיים דורשת ליווי משפטי. בהעדר יידע והכשרה בתחום המשפט אתם עלולים למצוא את עצמכם מסובכים קשות עם עורכי דין ממולחים, שופטים

קרא עוד »