פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עורך דין מסחרי

מי צריך עורך דין מסחרי

רבים נוטים לחשוב כי עורכי דין עוסקים בכל הסוגיות המשפטיות הקיימות, אמנם הם מחלקים בין דיני תעבורה למשל לדיני משפחה, אך עדיין ישנם כאלה שחושבים שעורך דין הוא כמו כלבויניק של מערכת המשפט. חשוב לדעת כי עורכי דין מקוטלגים בעשרות אם לא יותר קטגוריות. אמנם עורכי דין רבים עוסקים בשלל נושאים משפטיים, אך בדרך כלל יש להם את הנושא בו הם התמחו יותר משאר התחומים.

לדוגמה – עורכי דין תעבורה, יודעים לחלץ אתכם מכל עבירת תעבורה מכל סוג. עורכי דין פלילים יעזרו לכם בעבירות שונות.

אחד התחומים של עורכי דין הוא עורך דין מסחרי. מה זה? אתם שואלים את עצמכם.

מי צריך עורך דין מסחרי? מה תפקידו? על כל זאת ועוד במאמר שלפניכם >

עורך דין מסחרי

תפקידו של עורך דין מסחרי מתמקד בסוגיות ונושאים משפטיים הנוגעים לעסקים ומסחר. תפקידו גם לעזור לכם בעת ביצוע עסקאות, בניירת ובתיעוד. כמו גם הוא יכול לעזור לכם בנושאים נוספים הנוגעים לתחום המסחרי, כמו הגשת בקשות, להתנהל מול ערכאות וכדומה.

מי צריך עורך דין מסחרי?

בדרך כלל אלו ששוכרים את שירותיו של עורך דין מסחרי יהיו מנהלי עסק, בעלים של חנות וכדומה. כאמור, עורך דין זה תפקידו לעזור למנהלי עסקים ובעלי רשתות בהתנהלות הפיננסית המשפטית שלהם.

מחלוקות עסקיות הם דבר שקורים בכל יום, לעיתים זה מגיע גם עד לבית המשפט. במקרים אלו, בעל העסק יצטרך את עזרתו של עורך הדין שהתמחה בתחום.

כמו כן, כאשר חברות שונות ירצו לבצע מיזוג או רכישה האחת את השנייה, הן יצטרכו לקבל ייעוץ משפטי לחברות טכנולוגיה ולאחר מכן בעלי העסקים יצטרכו לשבת עם עורך דין מטעמם, על מנת לערוך חוזה חוקי, אמין ותקין.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין דיני חוזים

עורכי דין חוזים, מתמחים בסיוע ללקוחות לנהל משא ומתן, לנסח, לבדוק ולנהל חוזים. הם מתמחים בפתרון סכסוכים או הסדרת הסכמים בין צדדים, בין אם אותם

קרא עוד »