תאונת אופניים

אופניים זהו כלי תחבורה לא רק לילדים שנוסעים אתו ביום כיפור אלא שהוא מאוד שימושי ביום ליום ולכן אפשר לראות אותו בערים רבות. זהו כלי תחבורה אשר משתמשים בו גם ילדים, גם נערים וגם מבוגרים, יש לו הרבה יתרונות אבל בין החסרונות אפשר למנות את מה שקשור למעורבות שלהם בתאונות שונות שיכולות במקרים מסוימים להיות קטלניות ביותר.

מה מוגדר כתאונת אופניים

תאונת אופניים יכולה לקרות מכל מיני סיבות למשל כאשר רוכב אופניים נפגע מכלי רכב מנועי, נפילה שנגרמה כתוצאה ממפגע שהיה בכביש או בדרך גם נחשב תאונת אופניים רק שאז התביעה מוגשת כנגד הגוף שאחראי על התחזוקה של המקום בו התרחשה התאונה, וגם מקרים בהם רוכב אופניים נכנס בהולך רגל נחשב תאונה בגינה ניתן להגיש תביעת נזיקין. 

מה עושים במקרים בהם הייתה מעורבות בתאונת אופניים

משום שאופניים זהו כלי שכאשר הוא מעורב בתאונה יש סיכוי גבוה ביותר לפגיעה כלשהי, פעמים רבות פגיעה חמורה, אחד מהדברים שחשוב לעשות במידה והייתה מעורבות בתאונה זה להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום, כדי לברר מה יכולות להיות השלכות התאונה ואיזה פיצויים יכולים להתקבל בגינה. 

הייתם מעורבים בתאונת דרכים אופניים חשמליים? צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי >>>

במה יכול עורך דין לעזור בכל מה שקשור לתאונת אופניים

עורך דין לנזקי גוף יובל וסרברגר בר המתמחה בתחום של תאונות דרכים ותאונות אופניים, יכול על סמך המידע שמוצג לו, לדעת מה היקף הזכאות לפיצויים בין התאונה שכן יש מקרים שיכולים להיות גבוליים או בעייתיים, למשל כאשר רוכב האופניים נבהל מכלי רכב שעבר לידו וכתוצאה מזה נפל ונפגע יכול לתבוע את בעל הרכב בגין התאונה, כאשר יש פגם כלשהו באופניים שבגללו הייתה מעורבות בתאונה, ניתן לתבוע את היבואן האופניים וכדומה וזאת יכול לדעת לעיתים רק עורך דין הבקיא בתחום.

 

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין פלילי
עורך דין פלילי הוא אדם העוסק בעריכת דין בתחום המשפט הפלילי והוא בעל רישיון לעסוק בעריכת דין בתחום...
קרא עוד »
אוג 10, 2022
מהו שיימינג בפייסבוק
כל דבר שנכתב על אדם ברשת ללא רשותו, והוא משפיע לרעה על אותו אדם או מוציא את שמו לרעה, הרי זה נחשב ללשון...
קרא עוד »
ינו 20, 2020
איך מוציאים ויזה לארצות הברית?  כל הדגשים
ארצות הברית ידועה כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אך האפשרויות נהיות קצת יותר מוגבלות כאשר תושבי חוץ...
קרא עוד »
יונ 20, 2021