פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

עו

עו"ד פשיטת רגל – כל מה שצריך לדעת

פשיטת רגל היא אחד התהליכים המורכבים ביותר הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית. לכן, קל מאוד לעשות טעויות ולהיכנס לבור עוד יותר גדול. זו הסיבה שצריך שיהיה מישהו מקצועי מאוד שינהל את כל התהליכים כדי לצאת במינימום נזק וכדי לשקם את הנזקים כמה שיותר מהר.

תהליך פשיטת רגל הוא תהליך לחברות שכבר לא יכולות להחזיק מעמד בזכות עצמן. תזרים המזומנים שלהם בגירעון שלילי כל הזמן והנושים שלהם גדלים וגדלים כל הזמן.

עורך דין פשיטת רגל אמור להכיר לא רק את החוקים של פשיטת רגל מה נדרש לעשות, אלא גם ובעיקר לתת ייעוץ אמיתי וטוב ללקוח שלו מה התהליך שיוציא אותו במינימום נזק ויסייע לו בכל מחיקת חובות בהליך פשיטת רגל.

כמובן שאף אחד לא רוצה לפשוט את הרגל וצריך לעשות את זה בחכמה.

רוצים לדעת עוד על שירות של עורך דין לפשיטת רגל? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עורך דין פשיטת רגל

כאשר אתם חושבים שהנה זה הגיע. אתם צריכים לצאת לתהליך של פשיטת רגל חשוב לזכור את המשפט שאומר זה לא נגמר עד שזה לא נגמר. לפעמים, שיחה אחת עם איש מקצוע שבאמת מבין, יכולה למנוע מכם לעשות טעות שעולה לכם במחירים כלכליים מאוד יקרים.

למשל, אולי במקום לפשוט רגל ניתן להגיע להסכם בלתי אמצעי עם הנושים שיהיה גם לטובתם וגם לטובתכם. אפשר לעשות תוכנית שתשקם אתכם כלכלית ואחריה תוכלו להתחיל דף חדש.

עו"ד פשיטת רגל אמור להכיר את כל הנושאים המשפטיים בתחום פשיטת הרגל והוא אמור לייעץ לכם איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר עם הנזק הקטן ביותר האפשרי.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: