פינחס ספיר 8

נס ציונה

08-95863264

sun - thu: 9:00 - 17:30

מהי רשלנות רפואית ומי יכול לעזור עם זה?

רשלנות רפואית עלולה להוביל לפציעה ואף למוות. עורכי דין לרשלנות רפואית יכולים לסייע בכל סוג של פגיעה שנגרמה עקב מקרה כזה. רשלנות רפואית היא סוג של פגיעה אישית המבוצעת על ידי ספק שירותי בריאות. זה יכול להיות תוצאה של רשלנות רפואית, אי אבחון או טיפול לא נכון.

רשלנות רפואית מתרחשת כאשר נותן שירותי הבריאות אינו מספק את סטנדרט הטיפול המצופה למקצועו. רשלנות יכולה להיות מכוונת, לא מכוונת או רשלנית. כאשר זה מכוון, זה נחשב הונאה רפואית ויכול להוביל לאישומים פליליים.

רשלנות רפואית שונה מרשלנות מקצועית המתייחסת לרוב לעורכי דין או רואי חשבון הנותנים שירותים בתחומם אך אינם בעלי הכשרה רפואית כלשהי. רשלנות רפואית היא תחום משפט העוסק במעשה רשלני או פסול שבוצע על ידי רופא, אחות או איש מקצוע אחר בתחום הבריאות המעניק טיפול למטופל.

מה זו רשלנות רפואית ואיך מתייחסים אליה? 

רשלנות רפואית היא מונח משפטי המתייחס לאי עמידתו של נותן שירותי בריאות בסטנדרט הטיפול המצופה במקצועו. כאשר זה קורה, זה יכול לגרום לפציעה, מחלה או אפילו מוות.

מקרי רשלנות רפואית הינם לרוב מורכבים ודורשים עורך דין המבין בתחום הרפואי. עורך דין טוב יעזור לכם להבין את זכויותיכם, מה קרה וכיצד הם ייצגו אתכם בבית המשפט.

הכלל הוא שלכל רופא מוטלת החובה להעניק טיפול רפואי מוכשר למטופליו. אם הם מפרים חובה זו, הם עלולים להימצא רשלניים ואחריות לכל פציעות שנגרמו עקב הפרה זו. הדבר עלול להוביל להליכים משפטיים יקרים שעלולים להביא לפיצויים לנפגע הרשלנות.

עורך דין המתמחה בתיקי רשלנות רפואית יכול לסייע בהליכים אלו ולוודא כי תקבלו את הפיצוי המגיע לכם מהרופא הרשלני או מבית החולים.

צרו קשר עם מרקמן טומשין ושות' >>>

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

המפקח על המקרקעין

מפקח המקרקעין הינו מפקח אשר אחראי על בדיקת ההיבטים השונים בכל מה שקשור לתחום המקרקעין והפיקוח על הבתים המשותפים ויחסי שכנים בבתים ובבניינים משותפים.  המפקח

קרא עוד »

בודק שכר

אדם שבודק שכר הוא אדם שאוסף ומוודא נתונים על שכר העובדים. עבודה זו נעשית בעיקר על ידי משרד העבודה וסוכנויות ממשלתיות אחרות כדי לבדוק אם

קרא עוד »

משא ומתן חלוקתי

משא ומתן חלוקתי הוא סוג של משא ומתן שבו הצדדים ממוקדים יותר בתוצאות האישיות שלהם מאשר בתוצאה הקולקטיבית. במשא ומתן חלוקתי, אנשים משתמשים לעתים קרובות

קרא עוד »