איך מתנהג הנדלן ביוון לאור ההתפרצות הרביעית

שוק הנדל"ן ביוון מהווה שוק פופולארי מאוד בקרב ישראלים. בעשור האחרון ישראלים רבים מוצאים את עצמם משקיעים בשוק בנדל"ן ביוון וזאת מפני שניתן למצוא בו לא מעט דירות להשקעה במחירים נמוכים שמניבים תשואה יפה. לא מעט אנשים שמעוניינים כיום להשקיע בנדל"ן ביוון תוהים האם הקורונה השפיעה על השוק וכן, כיצד משפיעה ההתפרצות הרביעית של הנגיף על השוק.

השקעה ביוון בקורונה

בדומה לרוב המדינות באירופה וישראל, משבר הקורונה הקפיא כמעט את שוק עסקאות הנדל"ן באתונה. יחד עם זאת, לא מעט אנשים שחיפשו מידע אודות השקעה בשוק הנדל"ן ביוון גילו כי לרות הנגיף מחירי הנדל"ן כלל לא ירדו. השוק הפרטי לעומת זאת מביא עימו לא מעט הזדמנויות של אלה הלחוצים למכור את הנכסים שלהם בשל הקושי הכלכלי שהמשבר הביא עימו. ניתן למצוא דירות בהזדמנויות רבות של הנחה רגעית של 40 אחוזים לעיתים מהערך הריאלי של הנכס. מדובר על הזדמנויות שחייבים לתפוס מהר שכן האנשים שמנוסים בהשקעות  רוכשים לא מעט נכסים ביוון דווקא בתקופה שבה הקורונה מרימה ראש וזאת בשל העובדה שהם יכולים למצוא נכסים במחירים נוחים הרבה יותר מבדרך כלל.

כיצד תשקיעו בנדל"ן ביוון בקורונה בצורה הטובה ביותר?

לאור ההתפרצות הרביעית,  חשוב מאוד להשקיע בצורה הטובה ביותר בנדל"ן ביוון ועל כן, אם אתם מעוניינים להשקיע כיום בנכסים ביוון, חשוב מאוד שתבחרו באנשי מקצוע נכונים שיסייעו לכם בבחירת הנכס הנכון ביותר ביוון וכן, בתהליך ההשקעה כולו בצורה נכונה. המטרה היא למצוא נכסים מניבים אשר דווקא בתקופה הזאת תוכלו לרכוש אותם במחיר אטרקטיבי. לכן, לא כדאי לנסות למצוא את הנכס הנכון להשקעה באופן עצמאי אלא כדאי לקבל ליווי וסיוע מהמומחים בתחום. מידע נוסף באתר https://nadlan1on1.co.il/asset-management-athens/

דיני נזיקין כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לשון הרע בפייסבוק – מה עושים במקרה כזה?
בשנים האחרונות, התרחבות התופעה שבה אנשים מכפישים את האחר ומוציאים את דיבתו רעה ברחבי הרשת. מה בדיוק...
קרא עוד »
אוק 29, 2020
במה עוסק עו ד לענייני עבודה
תפקידו של עורך דין לענייני עבודה הוא לספק ייעוץ משפטי לעובדים. הם מסייעים ללקוחותיהם בנושאים הקשורים...
קרא עוד »
פבר 08, 2023
מי זכאי לדרכון אוסטרי? 7 תובנות להכיר
כסמכות בענייני אזרחות והגירה מטעם שגרירות אוסטריה, אני כאן כדי להאיר את הדרך לדרכון אוסטרי, ולחלוק...
קרא עוד »
ספט 20, 2023